Doprava

Doprava

20.2.2015

Většinu zboží vám doručíme ZDARMA na jakoukoli adresu na území České republiky (pokud je u zboží uvedeno „doprava zdarma“).

Spediční doprava

Přepravu na území České republiky pro nás zajišťuje společnost TOPTRANS a PPL. Standardní doba dodání od 24 do 72 hodin. Ve dnech pracovního volna a pracovního klidu dodací lhůta neběží. Převážná většina zásilek je doručena v čase mezi 9:00 a 14:00 hod. Každá zásilka přepravovaná v systému je pojištěna proti škodám způsobeným přepravcem.

Automatické upozornění před doručením je samozřejmostí. Jakmile se zásilka dostane do skladu spediční společnosti systém automaticky vygeneruje zprávu a zašle ji na e-mail příjemce. 

Cena přepravy kurírní služby je 200 Kč.

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě jakýchkoli pochybností o stavu zásilky doporučujeme s řidičem rozbalit a zkontrolovat zboží za jeho přítomnosti.

Zjistí-li se poškození zásilky po odjezdu řidiče, žádáme o nahlášení této události nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky na naši zákaznickou linku +420 731 346 470 nebo na email agitools@agitools.cz, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal - je předmětem důkazního řízení.

 

Osobní odběr - Uloženka

  • Osobní vyzvednutí je možné na kterékoliv výdejně Uloženky, kterou si zvolíte při zadávání své objednávky:

  • Sami si určíte, kdy si své zboží vyzvednete.

  • Výdejní místa mají dostatečně douhou výdejní dobu a dobrou dopravní dostupnost.

  • Jakmile je zboží připraveno, je zákazníkovi zaslána sms a emailová zpráva o možném vyzvednutí.

  • Součástí potvrzovací SMS je unikátní HESLO, nutné pro vyzvednutí zásilky. Bez znalosti HESLA není možné zásilku vydat.

  • Zásilku může vyzvednout i jiná osoba – stačí, aby vyzvedávající znal HESLO. 

  • Objednávka je k vyzvednutí druhý pracovní den od expedice z našeho skladu (informaci o expedici z našeho skladu obdržíte e-mailem)

  • Na vyzvednutí zboží máte dostatečně dlouhou dobu - 7 kalendářních dní

  • Máte-li zásilku na dobírku, hradíte při převzetí zboží.

Dopravné na Uloženku: 300 Kč

*Zboží musí mít hmotnost max. 20 kg, délku do 175 cm a obvodovou délku max. 300 cm.

Osobní odběr - Sklad AGITOOLS/GVT, Hlavní 163, CZ – 73911 Frýdlant nad Ostravici.

Pozor - adresa slouží jen pro vydávání objednávek a vrácení zboží.

Po - Pá: 8:0016:00, So: 8:00 – 10:00, Ne: Zavřeno